سامانه اطلاع رسانی منطقه یک

مسابقه

 

 به به، چه قسمت زیبایی، قسمتی که هیچکسی توش احساس ناراحتی نمیکنه. یکی از شرایط اومدن توی این بخش اینه که باید دلت شاد باشه چون ما دوست نداریم اینجا کسی ناراحت باشه پس از الان فکر ناراحتی و غصه رو ازخودت دور کن.

 

بخش سرگرمی

بریم سراغ اصل مطلب ، توی این بخش قراره مطالب ادبی  ، لطیفه ها و خاطرات شیرین شما رو با اسم خودتون قرار بدیم. شک نکنید به بهترین جمله ی ادبی  و لطیفه جایزه هم می دیم تا مشتاق بشین و ما و هم شهرکی هاتون رو شریک لحظات زیبای خودتون کنید. برای ارسال مطالبتون مشکلی ندارین چون هم سامانه ی پیامکی داریم و هم ایمیل که در زیر تمام صفحات مشخص شدن. برای اینکه در قرعه کشی بهترین جمله و لطیفه مشکلی بوجود نیاد لطفا از اسم اصلی خودتون استفاده کنید.

 

بخش مسابقه

از طرفی هم یک مسابقه گذاشتیم دو تا قسمت داره یکی مربوط به بخش فرهنگی و یکی هم بخش عمومی. در قسمت فرهنگی سه تا منبع داریم شامل سه کتابی که در دسترس عموم هست و از اون کتاب ها سوال درمیاریم. در قسمت عمومی، سوالات هوش و اطلاعات عمومی رو داریم. هردو قسمت باهم برگزار میشن اگه دوست داشتین میتونید در هر دو قسمت شرکت کنید این جوری شانس برنده شدن شما توی اون ماه دو برابر میشه اما اینو بدونید اگه در هر قسمت با پیامک اول غلط جواب بدین فرصتی ندارین که در همون قسمت مجددا شرکت کنید در صورتی که دوتا پیامک از شما در یک قسمت دیده بشه کلا از دور مسابقات اون ماه حذف می شید پس سعی کنید در مرتبه ی اول حتما درست جواب بدید. توجه داشته باشید شرکت در مسابقه فقط از طریق سامانه پیامکی امکان پذیره.

فرصت پاسخ گویی به سوالات 20 روز اول هر ماه هستش و توی ده روز آخر اسامی قرعه کشی شده و جایزه هاش مشخص میشه. بعد با برنده ها تماس میگیریم  و جایزه هاشون رو میدیم یک عکس یادگاری هم میزاریم توی پرتابل. چطوره!!!!!!!!!!

 

 

 

 

شماره مسابقه

مسابقه فرهنگی

مسابقه عمومی

 

 

 

شماره مسابقه

مسابقه فرهنگی

مسابقه عمومی

.

 

شماره مسابقه

مسابقه فرهنگی

مسابقه عمومی

 

.

 

جهت طرح و ارسال نظرات،شکایات،مشکلات و ارتباط مستقیم با مسئولین شهرک قائم

  • تماس با ما

  • آدرس ستاد مرکزی : «درحال تکمیل اطلاعات»
  • پیامک سامانه : 50002030306699
  • ایمیل روابط عمومی :info@teh1.ir =========== ایمیل مدیریت : nazemi@teh1.ir