سامانه اطلاع رسانی منطقه یک

راهنمای بخش اطلاع رسانی

این بخش با محوریت کلیه  ی فراخوان ها و جلسات عمومی  مساجد و اطلاعیه ها از هیئت تصویه و کلانتری و غیره طراحی شده.همچنین شک نکنید در مورد وضعیت امور شهری و خدماتی هم توی این بخش،حرف و حدیث هایی از روابط عمومی  شهرداری منطقه 1 ناحیه 10 تا کلانتری سر میدون اول قائم میذاریم تا شما از همه چیز با خبر باشید. البته ما قراره با کلانتری ، شهرداری ناحیه 10 ، هیئت تصویه و چند جای دیگه صحبت کنیم تا اطلاعیه ها و خبرهای عمومیشون  رو به دست ما برسونند تا بعد از گرفتن تاییدیه توی این بخش از پرتابل قرار بدیم. هدف اصلی این پرتابل اطلاع رسانی و خدمت رسانی به شما هم شهرکی های خون گرم هستش.

شما عزیزان هم میتونید به صورت خود جوش ما رو در بهتر بروز رسانی کردن محتواهای این پرتابل یاری کنید. از طریق لینک تماس با ما در پایین صفحات میتونید با ما در تماس باشید. همچنین اگه خبر موثقی داشتید، میتونید با ما در میان بذارید و ما هم بعد از گرفتن تاییده در صورت تمایل با اسم شخص خودتون در این بخش از پرتابل قرار میدیم.

این جوری بگم فکر کنم بیشتر متوجه میشید : اینجا مال شماست ، هرچی بخایید بعد از تایید گرفتن، نشر داده شده و در اختیار  سایرین قرار میگیره.

 
جهت طرح و ارسال نظرات،شکایات،مشکلات و ارتباط مستقیم با مسئولین شهرک قائم

  • تماس با ما

  • آدرس ستاد مرکزی : «درحال تکمیل اطلاعات»
  • پیامک سامانه : 50002030306699
  • ایمیل روابط عمومی :info@teh1.ir =========== ایمیل مدیریت : nazemi@teh1.ir