سامانه اطلاع رسانی منطقه یک

راهنمای بانک مشاغل

بانک مشاغل شامل اطلاعات دقیقی از یک فروشنده و یا خدمات دهنده شامل سوپر مارکت ها ، نان فانتزی فروشی ها و غیره است و نشان می دهد که چه نوع سرویسی در محدوده ی شهرک و یا نزدیک به آن قرار دارد. اطلاعاتی که صاحبان هر یک از این مشاغل در اختیار ما قرار میدن رو در این پرتابل میگذاریم تا ساکنین شهرک از خدمات و سرویس هایی که ارائه میشه مطلع بشن.
صاحبین هر یک از این مشاغل باید علاوه بر خدمت مورد نظرشون،اطلاعات کافی مثل آدرس و شماره تلفن رو هم به ما بدن و در صوت امکان دو تا عکس هم در اختیارمون بزارن تا بهتر معرفی بشن. د راینصورت صاحبین این مشاغل نه تنها از مشتری بیشتری بر خوردار می شن بلکه دیگه نیازی به خرج و هزینه ی آگهی کاغذی و تراکت نخواهند داشت.
در ضمن شما این حق رو دارید که به هریک از این صاحبین مشاغل حاضر در پرتابل، از طریق سامانه پیامکی نمره بدین تا ما هم بهشون بگیم که مشتری ها چقدر از دستشون ناراضی هستند یا بلعکس از کارشون راضی هستن. برای این که حق نمره ها محفوظ باشه در صفحه اون صاحب شغل، نمرشو میذاریم تا شما ساکنین محترم هم ببینید شخص مورد نظرتون خوش برخورد هست یا خیر.
خوشحال میشیم ما رو با انتقادات و پیشنهاداتتون از طریق لینک های تماس با ما در بالا و پایین صفحات رهنمود فرمایید چرا که این پرتابل برای شما و خدمات رسانی به شما طراحی شده.

جهت طرح و ارسال نظرات،شکایات،مشکلات و ارتباط مستقیم با مسئولین شهرک قائم

  • تماس با ما

  • آدرس ستاد مرکزی : «درحال تکمیل اطلاعات»
  • پیامک سامانه : 50002030306699
  • ایمیل روابط عمومی :info@teh1.ir =========== ایمیل مدیریت : nazemi@teh1.ir