سامانه اطلاع رسانی منطقه یک

کارت شارژ انلاین

.

 


ما در این بخش فروش کارت شارژ های همراه اول ، ایرانسل ، تالیا ، رایتل در مبالغ مختلف قرار دادیم


این شارژ ها به سه صورت پایه ریزی شده اند :


* فروش کارت شارژ :شارژهایی در مبالغ مختلف از اپراتور های همراه اول ، ایرانسل ،تالیا ، رایتل که به صورت کدشارژ در صفحه مانیتور و همچنین هم به ایمیل شما و هم به گوشی تلفن همراه شما ارسال می شود

* شارژ مستقیم : در این صفحه ما براتون تدارک دیدیم ، دیگه لازم نیست شما کدشارژ به گوشیتون وارد کنید، فقط کافیه نوع شارژ انتخاب کنید ، مبلغ مورد نظر ، شماره ای که قراره شارژ بشه وارد میکنید بعد از پرداخت در درگاه های بانک ها ، کمتر از 10 ثانیه خط شما شارژ میشود.
سرویس گروه شارژ های مستقیم عبارت از : شارژ عادی و شگفت انگیز ایرانسل ، شارژ همراه اول ، شارژ وایمکس ایرانسل، پرداخت کلیه قبوض ایرانسل.

 

لازم به ذکر است در این بخش از بین خریداران سامانه ما روزانه سه قرعه کشی داریم


از بین دوستانی که از سامانه ما شارژ خریداری کرده اند در همان روز سه تا قرعه کشی به فاصله های 8 ساعت انجام میشه ، به نفرات برنده شارژ هدیه 5 هزار تومانی تعلق گرفته می شود.
در قسمت فروشگاه شارژ سامانه نتایج قرعه کشی به صورت مستقیم برای تمامی دوستان قابل رویت می باشد.

 

 * شارژ از طریق دانلود برنامه شارژ بروی گوشی های تلفن همراه سیستم عامل اندروید : شما می توانید برنامه اندروید زیر را بر روی گوشی همراه خود نصب کرده و برای خرید سریع شارژ از ان استفاده نمایید امنیت این برنامه بسیار بالا بوده و حاصل یک سال تلاش ما می باشد. برنامه اندروید را از لینک زیر دانلود کرده و در هنگام نصب کد نصب برنامه را که در زیر درج شده است را وارد نمایید. تا برنامه با موفقیت نصب شود.

 

جهت خرید کارت شارژ


جهت خرید شارژمستقیم 

 

  

 

جهت طرح و ارسال نظرات،شکایات،مشکلات و ارتباط مستقیم با مسئولین شهرک قائم

  • تماس با ما

  • آدرس ستاد مرکزی : «درحال تکمیل اطلاعات»
  • پیامک سامانه : 50002030306699
  • ایمیل روابط عمومی :info@teh1.ir =========== ایمیل مدیریت : nazemi@teh1.ir